Prace wykonujemy tylko i wyłącznie na urządzeniach pomiarowych renomowanej firmy TELEVES i ROVER.
Prace wykonujemy tylko i wyłącznie na materiałach najlepszych firm w branży, takich jak:
i wielu innych...

Oferta

Instalacje antenowe
Instalacje domofonowe i wideo domofonowe

W ramach instalacji systemów domofonowych i video-domofonowych pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie dla klienta z szerokiej oferty produktów dostępnych na naszym rynku. Chcąc sprostać wymaganiom potencjalnych klientów przy realizowanych projektach wykorzystujemy sprzęt firmy DAHUA, HIKVISION, CYFRAL, URMET, ACO, LELEEN, LASKOMEX, COMMAX, VIDOS i innych producentów, który charakteryzuje się wysokimi możliwościami i nowoczesnym desingiem.

Instalacje telewizji przemysłowej CCTV

System składa się: 
Rejestrator który pozwala na zapisywanie obrazów i dźwięku na twardym dysku, przesyłanie i przeglądanie zapisanych przez internet a także wprowadzenie sygnału z telewizji przemysłowej do zbiorczej instalacji telewizyjnej. Rejestratory wyposażone są w wiele funkcji, szczególnie przydatna jest funkcja rejestracji obrazu po wykryciu ruchu. Kamery telewizyjnej przewodowe lub bezprzewodowe. Kamery mogą być statyczne lub sterowane przez operatora z możliwością jej obracania i wykonania zbliżeń na interesujący nas obiekt. Obecnie z powodu rozwoju technologii i spadku cen sprzętu prawie wszystkie stosowane kamery przekazują obraz w ciągu dnia w kolorze a w nocy pracują w trybie czarno-białym. Kamery mogą być wyposażone w oświetlacze podczerwieni i mikrofon. Oświetlacze podczerwieni pozwalają na prace kamery w całkowitej ciemności, mikrofon pozwala na podsłuchanie terenu wokół pracującej kamery. 

Instalacje światłowodowe Wykonujemy instalacje światłowodowe. Instalacje począwszy od położenia okablowanie przez spawanie kończąc na pomiarach wykonanej instalacji. Pracujemy na sprzęcie renomowanej fimy SUMITOMO ELECTRIC i urządzeń do pomiarów firmy EXFO.  

 Instalacje multimedialne
 Internet Satelitarny TOOWAY
Montujemy zestawy satelitarne platform:

Kochamy naszą pracę

Szanowni Państwo
Aby zobaczyć nasze realizacje i na jakim sprzęcie i materiałach pracujemy to zapraszamy do galerii zdjęć w socialmediach